Mütsiaeg

mytsidart1600pilt.jpg.jpg

Kätte on jõudnud aasta kõige mõnusam aeg-mütsiaeg!

Ilmselt mitte kõik inimesed ei hõiska suurest rõõmust kui kätte jõuab oktoober ja tuleb otsida välja soojad kudumid või neid juurde kuduma hakata. Mina küll. Pikk, pime ja hall aeg on varsti käes. Ometi on nendes pimedates õhtutes väga mõnus tegeleda käsitööga ja sellega peaksid küll paljud inimesed nõustuma. Mütsid on igasügisene teema. Nii tore on neid teha ja veel toredam kanda.

Eelmisel sügisel avastasin meie meriinolõnga ja olin selles lihtsalt vaimustuses! Meriinolõngad on meil nüüd uutes toonides ja väga soodsa hinnaga praegu ka valikus. Tõeliselt mõnus ja pehme lõng. Mütsid tulevad efektsed ja värvilised ja mis põhiline-need ei torgi peas. Proovige ja ilmselt jääte ka sellest sõltuvusseJ Seda võin nüüd küll öelda, et see efektne seelik, mis sai eelmisel aastal kootud ja terve talve mind usinalt teenis, on täpselt samas konditsioonis ja sama ilusate värvidega. Ka peale mitmekordset pesemist. Seeliku kudumisest saate lugeda siit:

http://homecraft.eu/kootud-meriinovillane-seelik/

Meriinomütsidest blogipostitus on siin:

http://homecraft.eu/mutsid-mutsid/

pruunipmyts2.jpg.jpg

Sellel sügisel ilmusid meie valikusse Wanderlusti imelised lõngad. Ja need värvid! Tegemist on muidugi hoopis teistsuguse lõngaga kui on meriino ja pigem sobib ehk väga naiselike ja vingete kudumite jaoks. Tavapärase torkiva ja odava akrüüllõngaga seda lõnga kindlasti võrrelda ei saa, sest see lõng on samuti pehme ja mõnus. Tulemus sobib väga hästi just sügiseks või kevadeks, kui ei ole veel väga külm. Mulle  meeldivad väga kõikvõimalikud kirjud lõngad, eriti sellised tokid, kui ei tea, mis värv järgmisena tuleb. Wanderlust on just selline lõng. Olen sellel sügisel sellest lõngast juba kolm mütsi kudunud. Tõeliselt vahvad sügisesed värvid igale maitsele ja igale tujule.