Meist

Kes me oleme?

Meie ettevõte sai alguse suurest käsitööarmastusest ja huvist lõngade vastu. Peale aastatepikkust nii avalikus- kui ka erasektoris töötamist ja laste sündi, tuli elus midagi muuta ja järgida oma südame häält. Soov teha teistmoodi lõngapood pani terve perekonna otsima õigeid tooteid ja neid katsetama. Me ei tahtnud olla üks paljudest lõngapoodidest, me tahtsime teha teistmoodi lõngapoodi.

Peale pikki otsinguid jõudsin trikoopaelani ning alustasin käsitöö tegijana aktiivset tegevust. Mind lummab siiani selle tegelikult oma olemuselt taaskasutusmaterjali lai kasutusala, kaunid värvid ja võimalus luua midagi ainulaadset oma koju.

Meie põhimõte on müüa seda, mida me ise kasutame ja armastame. Nii kasvatab minu abikaasa taimi, nii loon ise käsitööd – mitte lihtsalt toodanguna vaid eluviisina. Oma tooteid, vahendeid, tööd tuleb tunda ja nendesse uskuda. Taibates samas, kui palju on tegelikult õppida.

Sellepärast on meile väga olulised taaskasutus, naturaalsus, isetegemine ja loovus ning nendest põhimõtetest lähtuvalt valime oma tooted veebipoodi, oma tegemised kodus ja aias. Teame, et käsitöömaailma sarnaselt ühegi teise elualaga ei koosne hõlpsatest otseteedest.

Soovime aidata oma tegevusega abivajajaid. Kuna teame ise liigagi hästi, mida tähendab olla ise abi vajav – kui oled ise oma jõududega võimetu muutma elus asju ja inimeste olukorda, kes meile kõige enam loevad. Seega otsustasime, et annetame meie poest ostetud igalt tootelt väikese osa igakuiselt. Leiame, et aidata tuleb pidevalt, mitte ainult kampaania korras või jõulutunde harjal.

Olete oodatud meie tegemistega tutvuma!

soodus tarne

Paki hind on püsivalt 2.99 € üle Eesti - seda sõltumata paki suurusest.

Kvaliteet

Seoses laieneva tootevalikuga toome valikusse parimaid Egiptuse puuvillast lõngasid ja heegelniite

parimad hinnad

Pakume soodsaima hinna ja kvaliteedi suhtega tooteid Eestis

turvaline ostukoht

Kaardimakseteenust osutab Maksekeskus, kes teenindab ka enamikku eesti suurimatest internetikaubamajadest.