E-poest tellimise tingimused ja privaatsuspoliitika

tingimusedToodete tellimise tingimused

Käesolevad tingimused määravad internetipoe homecraft.eu külastaja ehk Ostja ning selle haldaja OÜ Yarnshop ehk Müüja vahel e-poest kaupade ostmisel tekkivaid õigussuhteid. E-poest tellimust vormistades ja makstes kinnitab Ostja, et ta on tellimuse tingimustega tutvunud ning on nendega nõus.
Tootevalik ja hinnad

Ostja saab internetipoes toodetega tutvuda lugedes toodete lühikirjeldusi ja vaadates nii illustratiivseid kui ka pilte toodetest, mis on reaalselt Müüja laos. Kui Ostjal on vaja toote kohta enne tellimist täpsustavat teavet siis on Ostjal võimalus pöörduda internetipoe klienditoe poole info@homecraft.eu või +372 5546659.

Kõik internetipoes esitletavad hinnad on toodud Eurodes.

Müüja jätab endale õiguse neid tingimusi ja oma toodete hindasid muuta ühepoolselt. Muudatused hindades jõustuvad hetkest, mil teave esitatakse lehel homecraft.eu.

Kui Ostja edastas oma tellimuse enne hinna muudatuse jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli tellimuse kinnitusel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.Kauba tarnimine

Müüa saadab tellitud tooted Ostjale pärast makse laekumist. Kui tellitud tooted on valmis saatmiseks, saadab Müüja Ostjale e-maili kinnitusega ja juhiseid, kuidas postisaadetist kätte saada.

Tarneaeg:

  • Kui tellitud Kaup on laos, on toodete tarneaeg 2-5 tööpäeva pärast arve tasumist.
  • Kui tellitud Kaupa pole laos, teavitab Müüja Ostjat tarneajast ning toimetab kauba kohale kohe, kui see jõuab lattu.

Ostja saab kauba kätte järgmistel viisidel:

  • SmartPOST pakiautomaat Eestis, mis on lähim Ostja poolt märgitud posti- või tarneaadressile – hind 4 € või;
  • Ostja poolt märkustes märgitud mõnda teise SmartPOST pakiautomaati Eestis – hind 4 €.

Lähtuvalt tellitud toodete individuaalsetest omadustest (nt taimeistikud) on mõnel juhul valida kättesaamise viisina vaid Ostja poolne kaubale järele tulemine või kauba müüjapoolne kohale tarnimine vastavalt eraldi kokkuleppele.

Tellimuse vormistamine ja tasumine

Kui Ostja on kindel, et toode talle sobib, siis saab Ostja toote lisada ostukorvi ning vormistada tellimuse klikkides lingile „Vormista tellimus”. Kui Ostja täidab tellimisvormi, saadetakse talle automaatselt tellimusvormil määratud e-maili aadressile arve.

Ostja saab internetipoes tellimuse eest tasuda:

Maksekeskuse pangalingi abil

Pangaülekandega – kolme päeva jooksul alates vastava arve saatmisest Ostja e-posti aadressile.

Arve alusel tasudes tellitud toodete eest Müüjale kohapeal sularahas
Kauba tagastamine

Ostjal on 14 päeva jooksul õigus kaupa vahetada või raha tagasi küsida.

  • Taganemisõiguse kasutamiseks ei tohi Ostja tootepakendit avada. Müüa võtab Kauba tagasi ainult kasutamata kujul (kilepakend avamata) ja originaalpakendis.
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada Müüjale avaldus koos arve koopiaga e-posti aadressile info@homecraft.eu 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
  • Ostjal on õigus tellimus tühistada ka enne makse sooritamist. Sellest tuleb teavitada kirjutades info@homecraft.eu vastavasisulise avalduse.

Kauba tagastamine toimub Ostja enda kulul ning esialgset transpordikulu Müüja Ostjale tagasi ei maksa.

Ostja tagastab kauba nii kiiresti, kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Kauba tagasisaatmise või ümbervahetamise kulud kannab Ostja.

Tagastatav või ümbervahetatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata.  Müüja tagastab Ostjale ostust taganemise korral kauba eest tasutud hinna 30 päeva jooksul.

Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

 

privaatsuspoliitika imgPrivaatsuspoliitika ehk kliendi isikuandmete töötlemise kord

Homecraft.eu kohustub kaitsma kliendi privaatsust ja hoolitsema selle eest, et kliendi isikuandmed on kaitstud.

Homecraft.eu tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seaduste ning muude asjakohaste õigusaktidega.

Homecraft.eu ei kasuta oma klientide infot ebaseaduslikel eesmärkidel;

Homecraft.eu ei edasta oma klientide andmeid või isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele v.a. juhul, kui teabe edastamine on nõutud ja kui see on kooskõlas Eesti Vabariigi seadusega.

Teabe kogumine ja kasutamine

Tingimusel, et klient annab homecraft.eu käsutusse oma kontaktandmed (nimi, telefon, e-mail, postiaadress jm), võimaldab see meil täita klientide soove ja probleemide korral neid koos lahendada.

Kõik kliendi andmed (isikuandmed ja andmed maksete kohta) on kolmandatele isikutele kättesaamatud ning ei kuulu homecraft.eu poolt avaldamisele.

Homecraft.eu austab oma klientide isikuandmete konfidentsiaalsust. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega. Igasugune tegevus homecraft.eu vastu isikuandmete lubamatuks avaldamiseks on õigusvastane ning toob kaasa tsiviil- ja kriminaalvastutuse vastavalt kehtivatele õigusnormidele.

Isikuandmeid töötleb OÜ 581c Holding, Viljapuu 11, Maardu ning ei edasta neid töötlemiseks kolmandatele füüsilistele ega juriidilistele isikutele.

Homecraft.eu teated

Homecraft.eu uudiseid ja pakkumisi e-posti teel saavad ainult selle tellinud kliendid. Kui klient ei ole enam huvitatud meie poolt saadetud uudistest, saab sellest igal ajal loobuda. Homecraft.eu saadab vaid olulist ja asjakohast teavet, millest klient peaks olema teadlik. Kliendi e-posti aadresse ja telefoninumbreid ei edastata kolmandatele osapooltele.

Muude andmete kogumine ja kasutamine

Statistilistel eesmärkidel kogub homecraft.eu teavet kodulehe külastajate kohta (külastajate arv, külastuse aeg, kestus, jne.). See teave ei ole seotud konkreetse isikuga, kuid annab statistilist teavet, mida homecraft.eu saab analüüsida ja seeläbi lehe funktsionaalsust parandada. Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil ja seda võidakse esitada kolmandale isikule andmetöötluse eesmärgil, säilitades seejuures külastaja anonüümsus.

Lingid teistele kodulehtedele

Homecraft.eu koduleht sisaldab linke ka teiste ettevõtete või organisatsioonide veebilehtedele, kuid homecraft.eu ei vastuta nende veebilehtede sisu või nende privaatsuse ja turvalisuse meetodite eest.

Homecraft.eu privaatsuspoliitika vastuvõtmine klientide poolt

Homecraft.eu teenuseid kasutades kinnitab klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.