Ettetellimise keskkonna kasutamise tingimused ja privaatsuspoliitika

tingimusedToodete ettetellimise tingimused

Käesolevad tingimused määravad ettetellimise keskkonnast homecraft.eu külastaja ehk Ostja ning selle haldaja OÜ Lõngaladu ehk Müüja vahel tellimiskeskkonnast kaupade ostmisel tekkivaid õigussuhteid. Homecraft.eu- st tellimust vormistades ja makstes kinnitab Ostja, et ta on tellimuse tingimustega tutvunud ning on nendega nõus.

– Tellimust arvestatakse ainult siis, kui tellimuste esitamise perioodi lõpuks on laekunud tellimuse eest täielik summa. Tellimusest loobumisel kliendi poolt tasutud raha ei tagastata. Juhul, kui kauba saabumise periood kujuneb ebamõistlikult pikaks, on tellijal õigus tellimusest loobuda ja raha tagastatakse tellija arvele.

-Tellimuste täitmine e-poes kestab sõltuvalt tellitavast kaubast 10-30 päeva, seda sõltuvalt kauba saabumisperioodiga kattuvatest riigipühade ja vabade päevade arvust nii Eestis kui ka tooja asukohariigis. 

– Kui tellimus sisaldab mitme tooja kaupa, saadetakse tellimus välja kõige hiljem saabunud kauba kuupäeval ja üks kord tellimisperioodi jooksul.

– Kui kaup on saabunud osaliselt, siis arvestab Müüja puuduva kauba hinna maha ja tagastab mittesaabunud kauba eest tasutud raha Tellija arveldusarvele.

– Kohapealset kauba kättetoimetamist ei toimu.

– Klient on vastutav enda poolt poekeskkonnas või kirjavahetuses sisestatud isikuandmete õigsuse eest.

– Juba esitatud tellimust muuta ei saa. Samuti ei muuda seda Müüja Ostja poolt telefoni teel või e-kirja teel saadud info kohaselt. Esitatud tellimuse saab tühistada enne tellimisperioodi lõppu või enne selle eest raha tasumist. Kui tellimuse eest on raha tasutud, siis muutub see Ostja jaoks siduvaks, kuna Müüja võib hakata tellimuse saabumiseks teostama taulisi toiminguid (nt transpordi tellimine kauba kohaletoomiseks Eestisse).

– Kauba eest mõjuva põhjuseta tasumata jätmine ja juba esitatud tellimusest loobumine toob kaasa kohese ja püsiva e-poest tellimise keelu. Samuti toimitakse, kui tellija käitub poe teenindajaga telefonis või kirja teel ebaviisakalt või solvavalt. Kliendile tagastatakse tasumise korral tema raha, millest on lahutatud paki saatmise ja tagastamise kulud.

– Laotelefon 5546659 vastab vaid tööajal ehk E-R kell 9-16. Varjatud numbritele telefonis ei vastata, samuti ei helistata töövälisel ajal tehtud vastamata kõnedele tagasi.

Täpsemad tellimistingimused on esitatud allpool:

Tootevalik ja hinnad

Ostja saab tellimiskeskkonnas toodetega tutvuda lugedes toodete lühikirjeldusi ja vaadates nii illustratiivseid pilte. Kui Ostjal on vaja toote kohta enne tellimist täpsustavat teavet siis on Ostjal võimalus pöörduda internetipoe klienditoe poole info@homecraft.eu või +372 5546659.

Kõik internetipoes esitletavad hinnad on toodud Eurodes.

Müüja jätab endale õiguse neid tingimusi ja oma toodete hindasid muuta ühepoolselt. Muudatused hindades jõustuvad hetkest, mil teave esitatakse lehel homecraft.eu vastaval tellimisperioodil.

Kauba tarnimine

Müüa saadab tellitud tooted peale kauba saabumist Tellijale postiautomaati. Kui tellitud tooted väljuvad Müüja laost, saadab Müüja Ostjale vastava e-maili automaatkinnitusega.

Tarneaeg:

  • Toodete tarneaeg sõltub konkreetsest ettetellimisest ning kajastatakse tellimispakkumuse tingimustes kodulehel – sõltuvalt kaubast võib see olla 10 päeva kuni 1 kuu.
  • Kui tellitud Kaupa pole tooja laos, teavitab Müüja Ostjat tarneaja pikenemisest ning toimetab kauba kohale kohe, kui see jõuab lattu või teostab kauba hankimise võimatuse korral Ostjale tagasimakse.

Ostja saab kauba kätte järgmistel viisidel:

  • SmartPOST, 
  • Omniva või 
  • DPD pakiautomaat Eestis.

Tellimuse vormistamine ja tasumine

Kui Ostja on kindel, et toode talle sobib, siis saab Ostja toote lisada ostukorvi ning vormistada tellimuse klikkides lingile „Vormista tellimus”. Kui Ostja täidab tellimisvormi, saadetakse talle automaatselt tellimusvormil määratud e-maili aadressile arve või suunatakse tasumisele pangalingiga.

Ostja saab internetipoes tellimuse eest tasuda:

Makseteenuse osutaja pangalingi abil

Pangaülekandega.

Kauba tagastamine

Ostjal on 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist õigus kaupa vahetada või raha tagasi küsida.

  • Taganemisõiguse kasutamiseks ei tohi Ostja tootepakendit avada. Müüa võtab Kauba tagasi ainult kasutamata kujul (kilepakend avamata) ja originaalpakendis.
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada Müüjale avaldus koos arve koopiaga e-posti aadressile info@homecraft.eu 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.

Kauba tagastamine toimub Ostja enda kulul ning esialgset transpordikulu ja tagastamise kulu Müüja Ostjale tagasi ei maksa.

Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

privaatsuspoliitika imgPrivaatsuspoliitika ehk kliendi isikuandmete töötlemise kord

Homecraft.eu kohustub kaitsma kliendi privaatsust ja hoolitsema selle eest, et kliendi isikuandmed on kaitstud.

Homecraft.eu tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seaduste ning muude asjakohaste õigusaktidega.

Homecraft.eu ei kasuta oma klientide infot ebaseaduslikel eesmärkidel;

Homecraft.eu ei edasta oma klientide andmeid või isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele v.a. juhul, kui teabe edastamine on nõutud ja kui see on kooskõlas Eesti Vabariigi seadusega.

Teabe kogumine ja kasutamine

Tingimusel, et klient annab homecraft.eu käsutusse oma kontaktandmed (nimi, telefon, e-mail, postiaadress jm), võimaldab see meil täita klientide soove ja probleemide korral neid koos lahendada.

Kõik kliendi andmed (isikuandmed ja andmed maksete kohta) on kolmandatele isikutele kättesaamatud ning ei kuulu homecraft.eu poolt avaldamisele.

Homecraft.eu austab oma klientide isikuandmete konfidentsiaalsust. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega. Igasugune tegevus homecraft.eu vastu isikuandmete lubamatuks avaldamiseks on õigusvastane ning toob kaasa tsiviil- ja kriminaalvastutuse vastavalt kehtivatele õigusnormidele.

Isikuandmeid töötleb OÜ Lõngaladu, Viljapuu 11, Maardu ning ei edasta neid töötlemiseks kolmandatele füüsilistele ega juriidilistele isikutele.

Homecraft.eu teated

Homecraft.eu uudiseid ja pakkumisi e-posti teel saavad ainult selle tellinud kliendid. Kui klient ei ole enam huvitatud meie poolt saadetud uudistest, saab sellest igal ajal loobuda. Homecraft.eu saadab vaid olulist ja asjakohast teavet, millest klient peaks olema teadlik. Kliendi e-posti aadresse ja telefoninumbreid ei edastata kolmandatele osapooltele.

Muude andmete kogumine ja kasutamine

Statistilistel eesmärkidel kogub homecraft.eu teavet kodulehe külastajate kohta (külastajate arv, külastuse aeg, kestus, jne.). See teave ei ole seotud konkreetse isikuga, kuid annab statistilist teavet, mida homecraft.eu saab analüüsida ja seeläbi lehe funktsionaalsust parandada. Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil ja seda võidakse esitada kolmandale isikule andmetöötluse eesmärgil, säilitades seejuures külastaja anonüümsus.

Lingid teistele kodulehtedele

Homecraft.eu koduleht sisaldab linke ka teiste ettevõtete või organisatsioonide veebilehtedele, kuid homecraft.eu ei vastuta nende veebilehtede sisu või nende privaatsuse ja turvalisuse meetodite eest.

Homecraft.eu privaatsuspoliitika vastuvõtmine klientide poolt

Homecraft.eu teenuseid kasutades kinnitab klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.