E-poe kasutustingimused

tingimusedToodete tellimise tingimused

Käesolevad tingimused määravad internetipoe homecraft.eu külastaja ehk Ostja ning selle haldaja OÜ Lõngaladu ehk Müüja vahel e-poest kaupade ostmisel tekkivaid õigussuhteid. E-poest tellimust vormistades ja makstes kinnitab Ostja, et ta on tellimuse tingimustega tutvunud ning on nendega nõus.
Tootevalik ja hinnad

Ostja saab internetipoes toodetega tutvuda lugedes toodete lühikirjeldusi ja vaadates nii illustratiivseid kui ka pilte toodetest, mis on reaalselt Müüja laos. Kui Ostjal on vaja toote kohta enne tellimist täpsustavat teavet siis on Ostjal võimalus pöörduda internetipoe klienditoe poole info@homecraft.eu ja 55 466 59.

Kõik internetipoes esitletavad hinnad on toodud Eurodes.

Müüja jätab endale õiguse neid tingimusi ja oma toodete hindasid muuta ühepoolselt. Muudatused hindades jõustuvad hetkest, mil teave esitatakse lehel homecraft.eu.

Kui Ostja edastas oma tellimuse enne hinna muudatuse jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli tellimuse kinnitusel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

Kauba tarnimine

Müüa saadab tellitud tooted Ostjale pärast makse laekumist. Makse teostamiseks on aega kolm päeva peale arve saatmist Ostja e-posti aadressile. Kui tellitud tooted on valmis saatmiseks, saadab Müüja Ostjale e-maili kinnitusega ja juhiseid, kuidas postisaadetist kätte saada.

Pangalingiga tasumisel sõltub kauba väljasaatmine pangast, kust Teie raha meile laekub. Kuna pangalingi laekumised ja teavitused on meil lahendatud automatiseeritult, siis saab meie ladu raha laekusest pangalingiga teada koheselt ning kaupa asutakse esimesel võimalusel pakendama.

Tarneaeg:

  • Kui tellitud Kaup on laos, on toodete tarneaeg 2-5 tööpäeva pärast arve tasumist.
  • Tavapraktika kohaselt aga saadetakse kaup välja 6-24 tunni jooksul alates raha laekumisest, kuna tellimustest teavitatakse automaatselt eelinfoga ka ladu. Ladu töötab vahetustega 7 päeva nädalas, seega on tagatud võimalikult kiire teenindamine.  Tippaegadel ja seoses personali töölähetustega võib see olla 2-3 päeva, kuid seda teavitatakse alati meie e-poe esilehel või sotsiaalmeedias.
  • Kui tellitud Kaupa pole laos, teavitab Müüja Ostjat tarneajast ning toimetab kauba kohale kohe, kui see jõuab lattu.

Ostja saab kauba kätte järgmistel viisidel:

  • Ostja poolt Ostja poolt märgitud Omniva pakiautomaati;
  • Ostja poolt märgitud SmartPOST pakiautomaati;
  • Tarne hind ei sõltu kauba kogusest – ka suurte koguste tarnimine maksab alati fikseeritud summa ja mingisuguseid lisatasusid ei ole.

Tellimuse vormistamine ja tasumine

Kui Ostja on kindel, et toode talle sobib, siis saab Ostja toote lisada ostukorvi ning vormistada tellimuse klikkides lingile „Vormista tellimus”. Kui Ostja täidab tellimisvormi, saadetakse talle automaatselt tellimusvormil määratud e-maili aadressile arve.

Ostja saab internetipoes tellimuse eest tasuda:

Pangaülekandega

Arve alusel tasudes tellitud toodete eest Müüjale kohapeal sularahas
Kauba tagastamine

Ostjal on 14 päeva jooksul õigus kaupa vahetada või raha tagasi küsida.

  • Taganemisõiguse kasutamiseks ei tohi Ostja tootepakendit avada. Müüa võtab Kauba tagasi ainult kasutamata kujul (kilepakend avamata) ja originaalpakendis.
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada Müüjale avaldus koos arve koopiaga e-posti aadressile info@homecraft.eu 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
  • Ostjal on õigus tellimus tühistada ka enne makse sooritamist. Sellest tuleb teavitada kirjutades info@homecraft.eu vastavasisulise avalduse.

Kauba tagastamine toimub Ostja enda kulul ning esialgset transpordikulu Müüja Ostjale tagasi ei maksa välja arvatud juhul, kui tagastatud kaup ei vastanud Ostja tellimusele.

Ostja tagastab kauba nii kiiresti, kui võimalik, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Kui tellitud kaup ei vasta tellimusele, siis vahetuse- ja tagastuskulud kannab esimesel korral Müüja.

Iga järgneva vahetuse korral kannab postikulud Ostja. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.